категорії: новина

Американський футбол по-українські від The Homebodies

теґи: EP-альбом "00:00 AM'', slavs, The Homebodies, американський футбол, відеокліп

6 червня відбулася зйомка кліпу гурту The Homebodies на пісню з дебютнго ЕР-альбому "00:00АМ". Пісня називається Playing this role, що з ангійської перекладається як " граю цю роль".

Сюжет кліпу показує в метафоричних образах та символах, як люди виконують певні ролі у своєму житті, не замислюючись над тим, що створені ними образи маніпулюють їхньою долею.

Дія відбувається на парковці, яку доречі, представила нам у користування адміністрація центру оптової торгівлі МЕТRО. Зйомка на першій локації тривали близько семи годин. "Київські домосіди" викладалися на повну, здавалося, що в них вмонтоване сонячне енегроживлення. На вулиці, дійсно, було дуже спекотно, але це не завадило драйвово розбурхати спокійну, затишну атмосферу на парковці МЕТRО.

Кульмінацією під час зйомок кліпу був вихід футболістів у формі американського футболу. Футболісти показували свої майстерно відшліфовані прийоми подачі, передачі м'яча з елементами жорстокого слему. В мене було враження, що вони один одного повбивають на парковці, проте запевняли мене, що це вони розігріваються))) Команда  складалася з шести футболістів на чолі з капітаном  – Володимиром Петровичем, доречі у хлопців є гарне відчуття гумуру, без усмішок та щирого сміху на знімальній прощадці не обійшлося. Футболісти є членами київського клубу з аметиканського футболу – "Слов'яни" або скорочено "Slavs".

Нижче посилання на їхні інтернет ресурси:  http://www.slavs.com.ua/

група vkontakte.ru: http://vkontakte.ru/club5873995 

The Homebodies

Втілення ідеї та її реалізацію забезпечили оператор Дмитро Бурко та режисер Олександра Орєхова з творчого об'єднання [PicOi] :

  http://www.youtube.com/user/PicOiVideo

Під час зйомок було з'їдено 40 бутербродів, випито 35 літрів води та використано 300 серветок. 

 

Особливу подяку The Homebodies висловлює адміністрації  центру оптової торгівлі МЕТRO, яка посприяла в організації технічного процесу зйомок, а саме у наданні місця на парковці МЕТRO. Подяка київському  клубу американського футболу  "Слов'яни" у наданні форми та участі в зйомках кліпу. А також, всім хто працював та допомагав "за кадром": Костянтин Зеленюк, Ніна Моргун, Арні, Андрій Сирота, Анна Заполовська, Рокс.

Очікуємо побачити кліп Playing this role гурту The Homebodies на музичних каналах з екранів наших телевізорів.